| Colour | Blue |
| Cable Tie Width Acceptance | 8.3mm |
| Length | 24.8mm |
| Width | 14.3 mm |
| Fixing Hole Diameter | 6.5mm |
| Self Adhesive | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -80°C |
| Maximum Operating Temperature | +170°C |
| Quantity | 100 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.