| Cross Sectional Area | 0.25 mm² |
| Number of Cores | 4 |
| Sheath Colour | Red lilac |
| Length | 100m |
| Cable Type | CAN-Bus |
| Current Rating | 5 A |
| Sheath Material | Thermoplastic Elastomers TPE |
| Voltage Rating | 500 V |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.