| Cross Sectional Area | 4 x 0.75 mm² |
| Number of Cores | 4 |
| Sheath Colour | Grey |
| Length | 300mm |
| Armoured | No |
| Cable Type | Power |
| Current Rating | 4 A |
| Voltage Rating | 250 V ac/dc |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.