| Cross Sectional Area | 0.25 mm² |
| Number of Cores | 4 |
| American Wire Gauge | 23 AWG |
| Screened/Unscreened | Unscreened |
| Length | 100m |
| Sheath Colour | Grey |
| Outer Diameter | 5.1mm |
| Outer Sheath Material | PVC |
| Voltage Rating | 250 V |
| Shielded/Unshielded | Unshielded |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.