| Terminated/Unterminated | Terminated |
| Connector 1 | SMA |
| Connector 2 | SMA |
| Coaxial Type | RF |
| Connector 1 Gender | Male |
| Connector 2 Gender | Female |
| Characteristic Impedance | 50 Ω |
| Length | 300mm |
| Sheath Colour | Black |
| Voltage Rating | 250 V |
| Connector A Gender | Male |
| Connector B Gender | Female |
| Connector A | SMA |
| Connector B | SMA |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.