| Colour | Grey |
| Number of Levels | Double |
| Series | SNA |
| Termination Method | Screw |
| Cable CSA | 4mm² |
| Voltage Rating | 800 V ac |
| Current Rating | 32A |
| Pitch | 6mm |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.