| Colour | Grey |
| Number of Levels | Single |
| Series | ENYA |
| Termination Method | Screw |
| Fused | Yes |
| Voltage Rating | 24 → 240 V ac/dc |
| Current Rating | 8A |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | 55°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.