| Colour | Grey |
| Number of Levels | Double |
| Series | WK 4 E / U |
| American Wire Gauge | 20 → 12AWG |
| Termination Method | Screw |
| Voltage Rating | 400 V |
| Current Rating | 32A |
| Pitch | 6mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.