| Colour | Grey |
| Number of Levels | Triple |
| Series | 5-3 D / U, WK 2 |
| American Wire Gauge | 22 → 12AWG |
| Termination Method | Screw |
| Voltage Rating | 400 V |
| Current Rating | 25A |
| Pitch | 6mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.