| Type | Fan Tray |
| Rack Units | 1U |
| Number of Fans | 3 |
| Air Flow | 467m³/h |
| Dimensions | 483 x 193 x 43.5mm |
| Height | 43.5mm |
| Length | 483mm |
| Width | 193mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.