| Type | Fan Tray |
| Number of Fans | 2 |
| Air Flow | 320m³/h |
| Dimensions | 482.6 x 163 x 88mm |
| Height | 88mm |
| Length | 482.6mm |
| Width | 163mm |
| Fan Speed | 2245rpm |
| Series | SK 3144 |
| Noise Level | 52 (At 50 Hz) dB(A), 62 (At 60 Hz) dB(A) |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.