| Type | Fan Module |
| Number of Fans | 2 |
| Air Flow | 95 → 115cfm |
| Dimensions | 135 x 326 x 39mm |
| Height | 39mm |
| Length | 135mm |
| Width | 326mm |
| Fan Speed | 2700 to 3100rpm |
| Noise Level | 44 to 49dB |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.