| Type | Screws |
| For Use With | Server Racks and Cabinets |
| Material | Metal |
| Thread Size | #1032 |
| Quantity | 50 |
| Height | 14mm |
| Length | 218mm |
| Width | 123mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.