| Rack Units | 3U |
| External Depth | 367.5mm |
| External Height | 132.6 mm |
| External Width | 482.6 mm |
| External Dimensions | 132.6 x 482.6 x 367.5mm |
| Colour | Grey |
| External Case Material | Aluminium |
| Series | Mettec |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.