| Rack Units | 2U |
| External Depth | 177mm |
| External Height | 88 mm |
| External Width | 221 mm |
| External Dimensions | 88 x 221 x 177mm |
| Colour | Grey |
| External Case Material | Steel |
| Series | Interscale M |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.