| Rack Units | 3U |
| External Depth | 386mm |
| External Height | 155.5 mm |
| External Width | 257 mm |
| External Dimensions | 155 x 257 x 386mm |
| Colour | Grey, White |
| External Case Material | Aluminium |
| Frame Depth | 353.5mm |
| Series | propacPro |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.