| Rack Units | 6U |
| External Depth | 331mm |
| External Height | 280.5 mm |
| External Width | 364 mm |
| External Dimensions | 280.5 x 364 x 331mm |
| Ventilated | Yes |
| Colour | Grey, Silver |
| External Case Material | Aluminium, Extruded Aluminium |
| Series | CompacPRO |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.