| Rack Units | 6U |
| External Depth | 227mm |
| External Height | 261.75 mm |
| External Width | 106.34 mm |
| External Dimensions | 106.34 x 261.75 x 227mm |
| Ventilated | Yes |
| Colour | Grey |
| External Case Material | Steel |
| Series | PRO multi |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.