| Rack Units | 9U |
| External Depth | 600mm |
| External Height | 420 mm |
| External Width | 520 mm |
| External Dimensions | 420 x 520 x 600mm |
| Ventilated | Yes |
| Colour | Grey, White |
| External Case Material | Aluminium |
| Series | Comptec |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.