| Rack Units | 6U |
| External Depth | 425mm |
| External Height | 266 mm |
| External Width | 483 mm |
| External Dimensions | 483 x 266 x 425mm |
| Ventilated | Yes |
| Colour | Black |
| External Case Material | Steel |
| Series | PF-19 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.