| Rack Units | 6U |
| Mounting Type | Wall |
| External Height | 384 mm |
| External Width | 580 mm |
| External Depth | 421mm |
| External Dimensions | 384 x 580 x 421mm |
| Series | CamRack QX |
| Colour | Grey |
| External Case Material | Steel |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.