| Rack Units | 25U |
| Cabinet Size | Medium |
| Mounting Type | Floor Standing |
| External Height | 1200 mm |
| External Width | 1000 mm |
| External Depth | 600mm |
| Internal Depth | 992mm |
| External Dimensions | 1000 x 600 x 1200mm |
| Colour | Black |
| External Case Material | Steel |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.