| Rack Units | 9U |
| Cabinet Size | Small |
| Mounting Type | Wall |
| External Height | 505 mm |
| External Width | 551 mm |
| External Depth | 551mm |
| External Dimensions | 551 x 505 x 551mm |
| Colour | Black |
| External Case Material | Steel |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.