| Length | 15 x 25mm |
| Width | 10mm |
| Material | Steel |
| Thickness | 1.2mm |
| Length A | 15mm |
| Length B | 25mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Number of Holes | 2 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.