| Length | 200 x 250mm |
| Width | 25mm |
| Material | Steel |
| Colour | Silver |
| Thickness | 4.5mm |
| Length A | 200mm |
| Length B | 250mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Number of Holes | 6 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.