| Product Type | Modular Distribution Chassis |
| Series | NSYDLP |
| Number of Cutouts | 7 |
| Number of Modules | 114 |
| Width | 500mm |
| Height | 1250mm |
| Length | 1.25m |
| RAL Code | RAL 7035 |
| For Use With | Thalassa PLA |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.