| Type | Front Panel |
| Colour | Unpainted |
| Material | Aluminium |
| Width | 262.05mm |
| Horizontal Pitch | 6HP |
| Dimensions | 30.1 x 262.05mm |
| Rack Units | 6U |
| Length | 30.1mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.