| Type | Rack Storage Drawer |
| Rack Units | 4U |
| Depth | 402mm |
| Adjustable Depth | No |
| Ventilated | No |
| Material | Steel |
| Maximum Load | 25kg |
| Dimensions | 402 x 352 x 146mm |
| Height | 146mm |
| Width | 352mm |
| Series | 4UDrawer |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.