| Type | Shelf |
| Rack Units | 2U |
| Depth | 508mm |
| Ventilated | Yes |
| Colour | Black |
| Material | Steel |
| Maximum Load | 34kg |
| Dimensions | 3.5 x 20 x 19in |
| Height | 89mm |
| Width | 483mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.