| Type | Server Rack Cabinet Shelf |
| Rack Units | 2U |
| Depth | 457mm |
| Ventilated | Yes |
| Colour | Black |
| Maximum Load | 56.56kg |
| Width | 17.4in |
| Series | CABS |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.