| Number of Gangs | 1 |
| Depth | 89mm |
| Material | Plastic |
| Earth Terminal | Yes |
| Width | 110mm |
| Length | 157mm |
| Colour | Grey |
| Dimensions | 157 x 110 x 89mm |
| Colour Family | Grey |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.