| Number of Gangs | 1 |
| Depth | 118mm |
| Material | Aluminium |
| Colour Shade | Grey |
| Width | 2.09in |
| Length | 2.86in |
| Colour | Grey |
| Dimensions | 2.86 x 2.09 x 4.63in |
| Colour Family | Grey |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.