| Number of Gangs | 1 |
| Depth | 25mm |
| Earth Terminal | No |
| Colour Shade | White |
| Width | 30mm |
| Length | 147mm |
| Colour | White |
| Dimensions | 147mm x 87 x 30mm |
| Fixing Standard | BS |
| Mounting Type | Wall |
| Height | 87mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.