| Maximum Cooling Power | 320W |
| Air Flow | 282m³/h |
| Noise Level | 26dB |
| Input Power Rating | 320W |
| Supply Voltage | 230V ac |
| Dimensions | 329 x 385 x 252mm |
| Depth | 252mm |
| Height | 329mm |
| Width | 202mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.