| Body Material | Aluminium |
| External Length | 100 mm |
| External Width | 181.2 mm |
| External Height | 53.2 mm |
| External Dimensions | 100 x 181.2 x 53.2mm |
| Sloped Front | Yes |
| Colour | Grey |
| Series | Alu-Topline |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.