| Body Material | ABS |
| External Length | 215 mm |
| External Width | 150 mm |
| External Height | 53 mm |
| External Dimensions | 215 x 150 x 53mm |
| Sloped Front | Yes |
| Colour | White |
| Series | BoPad |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.