| Body Material | ABS |
| External Length | 74.7 mm |
| External Width | 147 mm |
| External Height | 42 mm |
| External Dimensions | 74.7 x 147 x 42mm |
| Weight | 129g |
| Sloped Front | No |
| Colour | Graphite Grey |
| Series | Circum |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.