| Body Material | ABS |
| External Length | 170 mm |
| External Width | 132 mm |
| External Height | 44.9 mm |
| External Dimensions | 170 x 132 x 44.9mm |
| Weight | 216g |
| Sloped Front | Yes |
| Colour | Light Grey |
| Series | Futura |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.