| Body Material | Aluminium, Steel |
| External Length | 200 mm |
| External Width | 300 mm |
| External Height | 58 mm |
| External Dimensions | 200 x 300 x 58mm |
| Sloped Front | Yes |
| Colour | Grey |
| Series | 515 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.