| Body Material | Aluminium |
| External Length | 200 mm |
| External Width | 200 mm |
| External Height | 102 mm |
| External Dimensions | 200 x 200 x 102mm |
| Weight | 1.5kg |
| Sloped Front | Yes |
| Colour | Black |
| Series | Unidesk |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.