| Body Material | ABS |
| External Length | 290 mm |
| External Width | 200 mm |
| External Height | 76 mm |
| External Dimensions | 290 x 200 x 76mm |
| Sloped Front | Yes |
| Colour | Black |
| Series | Comtec |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.