| Body Material | ABS |
| External Length | 190 mm |
| External Width | 138 mm |
| External Height | 54 mm |
| External Dimensions | 190 x 138 x 54mm |
| Sloped Front | Yes |
| Colour | Black |
| Series | DeskCase 138 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.