| Body Material | Aluminium |
| External Length | 230.9 mm |
| External Width | 150 mm |
| External Height | 79.7 mm |
| External Dimensions | 230.9 x 150 x 79.7mm |
| Weight | 520g |
| Sloped Front | Yes |
| Colour | Grey, Silver |
| Series | CF |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.