| Input Power Rating | 50W |
| Supply Voltage | 110 → 230V ac |
| Surface Temperature | -45 → +50°C |
| Depth | 41mm |
| Height | 125mm |
| Width | 41mm |
| Series | 7H |
| Frequency | 50 Hz, 60Hz |
| Nominal Current | 0.2A |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.