| Output Power | 150W |
| Air Flow | 13.8m³/h |
| Input Power Rating | 150W |
| Supply Voltage | 230V ac |
| Surface Temperature | 80°C |
| Depth | 65mm |
| Height | 92mm |
| Width | 75mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.