| Number of Gangs | 10 |
| Colour | White |
| Width | 82mm |
| Length | 295mm |
| Depth | 8.5mm |
| Series | Mosaic |
| For Use With | 10 Horizontal Modules |
| Colour Family | White |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.