| Number Of Doors | 2 |
| IP Rating | IP55 |
| Series | VX25 |
| Body Material | Sheet Steel |
| Colour | RAL7035 |
| External Dimensions | 1199 x 608 x 2008mm |
| External Depth | 608mm |
| External Height | 2008 mm |
| External Width | 1199 mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.