| Body Material | Fibreglass |
| External Length | 360 mm |
| External Height | 171 mm |
| External Width | 270 mm |
| External Dimensions | 360 x 270 x 171mm |
| IP Rating | IP66 |
| Colour | Grey |
| Lid Colour | Transparent |
| Shielded | No |
| Series | GRP Combiester |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.