| Body Material | Polycarbonate |
| External Length | 360 mm |
| External Height | 151 mm |
| External Width | 200 mm |
| External Dimensions | 360 x 200 x 151mm |
| IP Rating | IP66, IP67 |
| Colour | Grey |
| Shielded | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.