| Body Material | ABS |
| External Length | 145 mm |
| External Width | 80 mm |
| External Height | 37 mm |
| Integral Battery Compartment | Yes |
| Display Window | Yes |
| Colour | Black |
| External Dimensions | 145 x 80 x 37mm |
| Keypad Recess | Yes |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.